Geno Bianchi
unknown.png

Geno Bianchi (sol) ve kardeşi olduğunu belirttiği Giovanni Bianchi (sağ).

İsim Soyadı: Geno Bianchi
Cinsiyet: Erkek
Yaş: 31
Boy:1.7
Kilo: 76kg
Kişilik: İrrasyonel bir kişiliğe sahiptir. Hareketleri kişiden kişiye mekandan, mekana değişir ne zaman ne tepki vereceği tam belli değildir. Bir anlığına çekingen olabilir iken bir anlığına rahatlayabilir. Ama genelde naiflik ve laubalilik arasında bir gidiş geliş yaşar. Genel olarak kişiden kişiye muamele yapıyor. Sevdiklerine karşı yumuşak davranırken, sevmediği kişiler karşı laubali davranışlar sergiler. Bazen Jullie adında bir kızı olduğundan bahseder ama aslında öyle bir kızı asla olmamıştır. İtalyan aksanı ile konuşma eğilimindedir.

Nitelikler: Marangozlukta az çok bir bilgisi vardır. Silahı üst düzey bir şekilde kullanabilir(Hayatında hiç silah eğitimi almamasına rağmen). Aksan, taklit ve diyalog ezberi konusunda oldukça iyidir.

Biyografi: Geno’nun hakkında bilinen bilgiler ışığında, Geno bir SCP-2000 aktivasyonundan, tüm hafızası ve sadece düşük maddesel bozukluklar ile kurtulmuştur. Kişi [VERİ GİZLENDİ] yılında, SCP-2000’in etkileri yüzünden çeşitli ontolojik anomalilerden muzdariptir, bunlardan bazıları;

  • Bedensel vücudunun belirsiz aralıklarla birkaç saniyeliğine var olmayı bırakması,
  • Aşırı iyi bir hafıza (Bu onun “Yaşayan SSD” adını almasına sebep oldu.),
  • Hiç var olmamış kişilerin anılarına sahip olma, bu kişiler sıradan aile üyelerinden önemli insanlara kadar (23. Amerika Başkanı’nın Benjamin Harrison yerine [VERİ GİZLENDİ] olduğu da buna dahildir.) farklılık gösterir.
  • Hayatı boyunca hiç silah kullanmamasına rağmen silahları mükemmel bir şekilde kullanmak,

Açıklama: Geno’nun önceki hayatı sorulduğunda birbirleri ile bağlantısız cevaplar vermiştir. Hem babasının öldürüldüğünü ve işleri kendisinin aldığını ama bu işin illegal bir iş olduğunu söylemiş. Bir daha sonra ise babasının eceliyle öldüğünü söylemiştir. İlkinde abim var der iken diğer bir konuşmasında olmadığını söylemesi yani geçmişi konusunda tutarsız bilgileri olduğunu

Ek-Geno-1: ████ yılında, Vakıf tarafından SCP-████ yüzünden yaşanan YK-Sınıfı Gerçeklik Çöküşü Senaryosunda SCP-2000 kullanıldı. Ardından yapılan araştırmada, Mariana Çukuru’nun kıyısında bulundu. İlk bulunduğunda bilinci kapalıydı, kurtarıldıktan 3 gün sonra uyandı. Anormal bir şekilde tüm hafızasını anımsamaktadır. (Buna kendi kişiliği hakkındaki olaylarda geçerli değildir.)

"SCP-2000'e ve Senkop Senfonisi deneylerine karşı gelen, hayatta kalmayı başaran nadir kişilerden birisi. Selim ile bağını bilmiyorum fakat bunu araştıracağım. Bir şey çıkacak, neredeyse eminim." (Dr. Alto Clef'in notu)

Ek-Geno-2: Geno’nun doğası gereği saklanamaması ve aşırı işbirlikçi karakteri nedeniye SCP sınıfına sokulmadı. Bunun yerine Tesis-48’e araştırmacı personel olarak Selimtan Gölemen’in gözetimine verildi (Evet, belkide bu pek iyi bir fikir değildi. Aslında bu oldukça iyi işledi (O5-2’den.))

Ek-Geno-3: Geno’nun zaman zaman maddesel yapısını kaybetmesi, onu Selimtan’ın özellikleri ile zıt olduğu anlamına gelir. Bu, Selimtan’ın istediği zaman başkalarının zihni içerisinde kendini yansıtabilmesi ve başkalarının zihnini bulandırabilmesi ile Geno’nun maddesel vücudunu zaman zaman kaybetmesi şeklinde özet geçilebilir.

Ek-Geno-4: Geno’nun bedenini belirli aralıklar ile kaybetmesi durumu, SCP-2000’in geri dönüştüremediği varlıkların yapısını bozmasıdır. Geno’nun durumunda ise belirli gerçeklik mühürleme yöntemleri ile (ki bunlar sadece İkinci Hytoth Kilisesi, Sarkik Tarikatlar ve Senkop Senfonisi üyeleri tarafından kullanılır.) gerçekliğe mühürlenmesidir.

Bozulma-Aşaması-1: Yüzdeki çene boyna kayar ve alt çene yok olmaya başlar, Geno bu süreden sonra konuşamaz ve bir şey içemez/yiyemez. (Yaklaşık olarak 20 saniye içerisinde oluşur)

Bozulma-Aşaması-2: Kaburga tamamen yok olur ve Geno’nun bedeni sert dokusunu kaybeder, amorf, jelatinimsi bir hal alır. (Yaklaşık olarak 1 dakika sürer)

Bozulma-Aşaması-3: Tüm vücuttaki atomların birbirini itmesi neredeyse yok olur ve atomlar kütlelerini kaybeder. Bu süre zarfında vücudu maddelerin içinden geçebilir. (yaklaşık olarak 20 saniye sürer)

Bozulma-Aşaması-4: Bu durumdan sonra Geno’nun bütün bedeni iç içe girmiş bir şey ve ortaya yamulmuş bir et yığını çıkar (Yaklaşık olarak 20 saniye sürer)

Düzelme-Aşaması: Geno bir anda eski formuna döner ve tüm atomları eski yerini ve özelliklerini alır.

Biyografi:: Biyografisi anılarını yanlış hatırladığı belirlenemiyor yukarıdaki raporlarda görüldüğü üzere Mariana çukurunun yanında bulundu çeşitli bozuklukları ve anormal özellikleri olduğundan ötürü SCP-Bölge-48’e gönderilmiştir.

Ek-Biyografi: Kişinin daha önce zaman sıfırlanmasından önce sanılana göre Julie adlı bir kızı olduğu söylenebilir.Çocuğu olmamasına rağmen bu kızdan bahseder.

Ek-Biyografi: Çeşitli biyolojik tespitlere dayanarak kişinin yaşının 31 olduğu söylenmiştir. Yine yapılan biyolojik testlere göre kişinin vücut olarak yeterince sağlıklı olduğu ve zamanında iyi beslendiği ve spor ile uğraştığı düşünülmüştür.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License